• Asiantsdfed@Gmail.com

  • تماس با ما:09171599871

  • زمان :شنبه-پنجشنبه 23:00-17:00

خبرهای تانگ سودو

سمینار و استاژ فنی تانگ سودو با حضور ریاست سازمان بین قاره ای تانگ سودو استاد بزرگ دومنیک جیکوبه  و رییس فدراسیون آسیایی تانگ سودو استاد رحیم سهراب زاده از ایران در تاریخ های 1403/02/01 و 1403/02/02 در کشور امارات شهر دوبی برگزار می گردد. این سمینار که به همت فدراسیون آسیایی  و انجمن تانگ سودو امارات برگزار می شود کشورهای ایران، هندوستان، امارات، پاکستان، مالزی و نپال حضور دارند. کلیه مربیان و نمایندگان تانگ سودو ایران در صورت تمایل به حضور در این دوره میتوانند با مرکزیت کمیته تانک سودو ایران تماس بگیرند.

هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کمیته تانگ سودو ایران انتخابی تیم منتخب ایران جهت حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۴ کره جنوبی با حضور ۴۰۰ تانگ سودوکار در دوبخش اقایان و بانوان در تاریخ های ۳ و ۴ اسفندماه ۱۴۰۲ در جزیره قشم برگزار شد.

‎به گزارش روابط عمومی کمیته تانگ سودو ایران، این دوره از مسابقات با همت اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم، هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان هرمزگان و شهرستان قشم، باشگاه ورزشی رزم شرقی در سالن تختی اداره ورزش و جوانان قشم برگزار شد. ‎
در پایان رقابت ها در بخش آقایان استانهای هرمزگان، خراسان رضوی و فارس به ترتیب مقام های اول تا سوم و در بخش بانوان نیز استان های هرمزگان، فارس و ایلام به ترتیب اول تا سوم را کسب کردند. ‎
قهرمانان این دوره در سال جدید به اردوی تیم منتخب تانگ سودو ایران دعوت خواهند شد.

سمینار و استاژ فنی دفاع شخصی کمیته تانگ سودو کشور در مورخ 1402/06/31 در تهران بزرگ با حضور ریاست محترم کمیته تانگ سودو ایران ، مسولین کمیته های فنی و آموزش و همه نمایندگان رسمی کمیته تانگ سودو در استانها و هنرجویان استانهای تهران و البرز در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می گردد.

طی حکمی از سوی استاد سهراب زاده ریاست کمیته تانگ سودو کشور سرکار خانم فاطمه خوانچه بمهر از قهرمانان تانگ سودو استان فارس بعنوان مسئول کمیته روابط عمومی تانگ سودو ایران معرفی و منصوب شد. در بخشی از حکم ایشان آمده است نظر به تعهد و تجربیات ارزنده سرکار عالی و آشنایی با امور رایانه،عکاسی و فیلمبرداری و همچنین امور انفورماتیک و فضای مجازی کاربردی به مدت یکسال بعنوان مسئول کمیته روابط عمومی تانگ سودو کشور منصوب می گردید.

طی حکمی از سوی استاد سهراب زاده ریاست کمیته تانگ سودو کشور استاد حسین هنریان مجرد از قهرمانان و مربیان ارزنده تانگ سودو کشور بعنوان نماینده تانگ سودو استان بوشهر به هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان بوشهر و فدراسیون معرفی و منصوب شد.

استاد فرهان میرزابیگی از سوی استاد سهراب زاده ریاست کمیته تانگ سودو ایران بعنوان مسئول گردهمایی خانوادگی تانگ سودو هان مادانگ و همچنین مسئول کمیته شکستن اجسام سخت تانگ سودو کشور معرفی و منصوب شد. در بخشی از حکم ایشان آمده است نظربه تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی در ورزشهای رزمی کره ای و آشنایی با قوانین فدراسیون جهانی تانگ سودو مودوکوان در بخش شکستن اجسام سخت از تاریخ صدور حکم به مدت یکسال بعنوان مسئول هان مادانگ و کمیته شکستن اجسام سخت کمیته تانگ سودو کشور منصوب می شوید امید است با برنامه ریزی دقیق و تشکیل شورای راهبردی در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

دسته بندی مطالب

تصاویر منتخب

01.jpg